VdS xxxx

 

VdS Schadenverhütung, międzynarodowy partner w dziedzinie bezpieczeństwa należy do wiodących jednostek rzeczoznawczych i certyfikujących na świecie. Około 500 ekspertów oferuje Państwu bogate spektrum usług z zakresu ochrony przeciwpożarowej, bezpieczeństwa, systemów zabezpieczeń, cyberbezpieczeństwa oraz systemów informacyjnych na temat naturalnych zagrożeń.
VdS wyznacza międzynarodowe standardy z zakresu techniki bezpieczeństwa w oparciu o opracowane przez naszych ekspertów wytyczne. Optymalne bezpieczeństwo naszych partnerów opiera się na kompleksowym podejściu VdS do ochrony przeciwpożarowej, które zbudowaliśmy na zaufaniu i bogatym ponad 100-letnim doświadczeniu. Skutecznie łączymy w nim wszystkie aspekty związane z ochroną przeciwpożarową.

Zakres działalności VdS w Polsce obejmuje m.in.: konsultacje, kontrole instalacji przeciwpożarowych, weryfikacje projektów, egzaminy dla głównych odpowiedzialnych specjalistów, certyfikacje firm i usług. Centrum Edukacji VdS organizuje szkolenia, warsztaty specjalistyczne i seminaria dedykowane, które są prowadzone przez rzeczoznawców VdS. Zapraszamy też do zapoznania się z naszą ofertą wytycznych VdS w języku polskim, dostępnych w naszym biurze w Warszawie.

VdS Schadenverhütung GmbH Sp. z o.o. – Oddział w Polsce
Al. Rzeczypospolitej 14 I 02-972 Warszawa
tel.: 22 546 93 00 I e-mail: warszawa@vds.de
www.vds.de/pl I www.vds.de/szkolenia