SALTUS Ubezpieczenia

SALTUS Ubezpieczenia

SALTUS Ubezpieczenia to marka dwóch towarzystw ubezpieczeniowych SALTUS TUW i SALTUS TU ŻYCIE SA.

Specjalizujemy się w ubezpieczeniach zdrowotnych. Koncepcja SALTUS ZDROWIE to rewolucyjne na polskim rynku podejście do ubezpieczenia zdrowotnego. Dlatego też SALTUS Ubezpieczenia przygotował Ogólnopolski Program Profilaktyki Onkologicznej, Kardiologicznej i Endokrynologicznej. Program wspiera pracodawców, którzy oczekują od ubezpieczeń zdrowotnych cyklicznych akcji profilaktycznych. Jego celem są działania na rzecz utrzymania zdrowia osób aktywnych zawodowo.

SALTUS ZDROWIE spełnia te oczekiwania i już w podstawowym wariancie – bez skierowań i bez ankiet medycznych zapewnia regularną profilaktykę onkologiczną, kardiologiczną i endokrynologiczną.

 

Ponad 300 badań specjalistycznych w każdym wieku

Ubezpieczenie zdrowotne SALTUS ZDROWIE, dzięki swojej wyjątkowej i niepowtarzalnej konstrukcji, jest odpowiedzią na różne potrzeby klientów. Oferujemy nowoczesną i kompleksową opiekę medyczną za atrakcyjną składkę aż w 7 różnych wariantach.
Do oferty mogą przystąpić firmy zatrudniające już od 3 pracowników.

 

Ponad 1500 placówek medycznych

Badania wskazują, że podstawową potrzebą klienta jest szybki dostęp do diagnostyki specjalistycznej oraz lekarzy. Sieć placówek medycznych, w których można skorzystać z ubezpieczenia SALTUS ZDROWIE liczy przeszło 1500 przychodni. Współpracujemy z renomowanymi placówkami, w tym największymi operatorami medycznymi. W każdym przypadku, kładziemy nacisk na kontraktowanie placówek, w których pracuje najlepsza kadra specjalistów i dostępne są rzadkie, wysokospecjalistyczne badania.

 

Infolinia medyczna

Wszystkie usługi dostępne są pod jednym numerem telefonu Centrum Umawiania Wizyt. Nasi konsultanci są gwarancją najwyższej jakości obsługi.

 

Aplikacja mobilna SALTUS ZDROWIE

Wciąż inwestujemy w rozwój nowoczesnych technologii. Specjalnie dla naszych Ubezpieczonych uruchomiliśmy aplikację mobilną, umożliwiającą szybkie i łatwe umawianie wizyt w placówkach. Jest to pierwsze – tego typu narzędzie – w Polsce.

Za pomocą 4 kroków można w prosty, przyjazny sposób wyszukać placówkę i wybrać wizytę u konkretnego lekarza na terenie całego kraju.

Dodatkowo, aplikacja SALTUS ZDROWIE wyposażona jest w szereg funkcjonalności, m.in.:
– opcja oceny wizyt
– chat – dodatkowy kanał komunikacji
– dostęp do historii wizyt
– możliwość anulowania rezerwacji
– geolokalizacja
– powiadomienia o zbliżającej się wizycie.

 

SALTUS Ubezpieczenia Odkryciem Roku 2017 i Dobrą Marką 2018

SALTUS Ubezpieczenia został dwukrotnie doceniony w organizowanym od kilku lat konkursie redakcji Biznes Trendy dziennika Rzeczpospolita i otrzymał tytuł DOBRA MARKA – Jakość, Zaufanie, Renoma. W 2017 roku SALTUS Ubezpieczenia został uhonorowany w ramach kategorii Odkrycie roku, a w tegorocznej edycji konkursu zdobył wyróżnienie w kategorii Ubezpieczenia Zdrowotne.

Nagrodę otrzymują najbardziej innowacyjne, rozwojowe i rozpoznawalne na polskim rynku marki. Pod uwagę brane są: poziom zaufania konsumentów, pozycja rynkowa, jakość produktu oraz siła marketingowa.

 

Zapraszamy do współpracy!

Naszą ofertę kierujemy do klientów wyłącznie za pośrednictwem kanałów zewnętrznych, tj. sieci brokerskich i multiagencyjnych. Naszym partnerom oferujemy wsparcie sprzedażowe, szkoleniowe i marketingowe.

 

 

SALTUS Ubezpieczenia – OGÓLNOPOLSKI PROGRAM PROFILAKTYKI ZDROWIA PRACOWNIKA

 

www.saltus.pl

 

Kontakt:

 

Małgorzata Jackiewicz

Dyrektor Sprzedaży Ubezpieczeń Zdrowotnych

m: 695 600 207

e: malgorzata.jackiewicz@saltus.pl

 

Agnieszka Zaskórska

Regionalny Kierownik Sprzedaży

m: 727 565 155

e: agnieszka.zaskorska@saltusubezpieczenia.pl

 

Witold Koliński

Regionalny Kierownik Sprzedaży

m: 727 565 154

e: witold.kolinski@saltusubezpieczenia.pl

 

Mikołaj Fischer

Regionalny Kierownik Sprzedaży

m: 727 565 156

e: mikolaj.fischer@saltusubezpieczenia.pl