O Kongresie
Nie przebrzmiały jeszcze echa XX jubileuszowego Kongresu Brokerów, a już rozpoczynamy przygotowania do XXI. Jesteśmy już w innym otoczeniu prawno-organizacyjnym z całym pakietem nowych regulacji nakładających na uczestników rynku ubezpieczeniowego znacznie wyższe wymagania. Jak mamy im podołać, jak się do nich przygotować?

Tym zagadnieniom będzie w dużej mierze poświęcony XXI Kongres Brokerów. Tytuł Kongresu „XXI Kongres na XXI wiek” sugeruje kierunek prac kongresowych. Udział zarówno brokerów jak i przedstawicieli towarzystw ubezpieczeń i instytucji rynku ubezpieczeniowego, pozwoli na wspólne wypracowanie rozwiązań, wynikających z nowych uregulowań i ustalenie zasad współpracy. Spojrzymy również na ubezpieczenia z kilkuletnią perspektywą. Spróbujemy przewidzieć do jakich wyzwań powinniśmy być przygotowani, żeby coraz lepiej spełniać oczekiwania naszych klientów i partnerów.

Część merytoryczna będzie oczywiście uzupełniona częścią rozrywkowo – kulturalną. Jak zawsze „drugie życie” Kongresu toczy się w kuluarach. Możliwość rozmowy z partnerami w nieformalnych okolicznościach jest nie do przecenienia. Kongres Brokerów stał się imprezą kultową, oczekiwaną każdego roku przez coraz większą liczbę uczestników. W ubiegłym roku odwiedziło nas ponad 1100 osób, w tym ponad 500 brokerów. Nie wypada na nim nie być. Największą satysfakcją dla Stowarzyszenia są słyszane coraz częściej  ostatniego dnia Kongresu słowa „do zobaczenia za rok”.

A więc do zobaczenia na XXI Kongresie Brokerów.