Ponad 500 brokerów na XX Kongresie Brokerów!

XX Kongres Brokerów cieszy się niezwykłym powodzeniem wśród branży ubezpieczeniowej. Zgłoszonych już jest ponad 500 brokerów i ta liczba ciągle rośnie! Nie zabraknie także towarzystw ubezpieczeniowych i firm współpracujących. Zwiększona pula miejsc w Hotelu Gołębiewski zapewniła miejsce wszystkim zainteresowanym czekającym na liście rezerwowej.

Pozostały jeszcze pojedyncze pokoje w naszej puli, więc zapraszamy do rejestracji. To może być ostatnia szansa na dostanie się na jubileuszowy Kongres!

Rejestracja na XX Kongres Brokerów
Kliknij tu, aby przejeść na stronę rejestracji

Każda osoba oczekująca na pokój otrzyma potwierdzenie przyznania pokoju wraz z informacją o płatnościach. Prosimy o cierpliwość.

Trwa wyjątkowa ankieta Fair Play organizowana przez firmę AT Kearney, w której każdy członek Stowarzyszenia ma szansę na wytypowanie najlepszego partnera z towarzystw ubezpieczeniowych. Ankieta jest dostępna: http://ankieta-atkearney.pl/2017/ Indywidualne loginy i hasła każdy z członków otrzymał na swój adres mailowy. Biuro Stowarzyszenia służy pomocą w razie problemów. Członkowie Stowarzyszenia, który wypełnią ankietę i wpłacą składkę członkowską do 31 marca 2017 r., otrzymają 100 zł zniżki na udział w Kongresie. Wszyscy uczestnicy ankiety mają też szansę na wygranie atrakcyjnych nagród.

25 lat Stowarzyszenia Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych i XX Kongres Brokerów zobowiązują! W Mikołajkach nie powinno zabraknąć nikogo!