CCN Polska Sp. z o.o.

Claims Corporation Network [CCN] jest potwierdzonym przez Lloyd’s dostawcą usług odszkodowawczych, działającym w formule Third Party Administrator (TPA). Świadczymy transgraniczne usługi odszkodowawcze na terenie Unii Europejskiej oraz poza nią, naszymi klientami są m.in. zakłady ubezpieczeń, brokerzy oraz firmy zarządzające flotami samochodowymi. Od powołania w 2015 roku, CCN jest obecnie aktywne w 38 krajach poprzez sieć partnerów franczyzowych oraz akwizycję wybranych firm w Danii, Rumunii, Niemczech, Austrii oraz Polsce. CCN oferuje „szyte na miarę” rozwiązania w zakresie systemu Zielonej Karty oraz zapewnia pełen zakres transgranicznych usług związanych z ruchem drogowym. Prowadzimy pełen proces likwidacji szkód zawierający pomoc drogową, holowanie i wynajem auta zastępczego, nadzorowanie napraw, jak również repatriację i koordynację rehabilitacji. Z pomocą platformy IT, która daje możliwość „szybkiej, intuicyjnej i uproszczonej obsługi roszczeń”, CCN wspiera swoich klientów w procesie kontroli oraz ograniczania całkowitych kosztów związanych z likwidacją szkód.

Partnerzy, tacy jak: FRISS, NTT DATA, OCTO i Openclaims wspierają CCN w rozwiązaniach IT oraz innowacyjnym podejściu, które jest fundamentem powstania CCN. Natomiast współpraca z AkzoNobel, Enterprise, TIP Trailers oraz Flanderijn, daje gwarancję pełnego profesjonalizmu w zakresie specjalistycznych usług.

W CCN mamy świadomość potrzeby postępu i przyjmujemy wyzwania współczesnego świata, w którym żyjemy. Z tego powodu naszą ambicją jest, aby z pełnym zaangażowaniem wdrażać innowacyjne koncepcje obsługi klientów, pomagając firmom w pokonywaniu wyzwań, w tych dynamicznie rozwijających się czasach. Co więcej, w CCN wierzymy, że fundamentem współczesnego świata stała się specjalizacja połączona ze współpracą. Z tego powodu, CCN zawsze postrzega nowe możliwości biznesowe poprzez optymalizację swojego serwisu.

 

CCN Polska Sp. z o.o. 

 

www.claimscorpnetwork.com

m.dylewski@claimscorpnetwork.com

info@claimscorp.net

ul. Rdestowa 51, 81-577 Gdynia